انواع مدل یقه مانتو موجود در بازار

انواع مدل یقه مانتو موجود در بازار

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه انواع مدل یقه مانتو موجود در بازار فروش را در اختیار خوانندگان قرار دهیم، همچنین در زمینه مدل یقه مانتو جلو باز نیز صحبت خواهیم کرد. در ادامه نیز پارچه های مختلف در زمان برش مدل های یقه را بررسی می کنیم و در نهایت شما میتوانید با این اطلاعات بهترین نمونه ها را تهیه نمایید. مدوپارس modopars.ir بورس مدل مانتو جدید

 

پیش نویس

انواع مانتو های موجود در بازار با دارا بودن انواع مختلفی از مدل یقه مانتو طراحی شده برای شما به عنوان یک لباس زنانه در متد های مختلف قابل دسترس هستند و شما می توانید نمونه های مختلف و متفاوتی از آن ها را تهیه و خریداری نمایید. در این حالت می توانید با ترکیب نمودن این لباس ها با نمونه های متنوع استایل های مختلفی را ایجاد نموده و زیبایی استایل خود را دو چندان نمایید. خیاط های مختلفی در جهان حضور دارند و روز به روز بر مدل های اجزای مختلف یک لباس مانند یقه از طریق این طراحان و خیاطان افزوده خواهد شد.

در زمینه مدل یقه مانتو نیز می توانیم نمونه های بسیاری را مشاهده نماییم. در این مقاله قصد داریم در زمینه این موارد با یکدیگر صحبت کنیم و انواع یقه های موجود را عنوان نماییم. همچنین شما می توانید با توجه به نوع پارچه لباس از انواع این مدل ها استفاده نموده و به خیاط خود این مدل را پیشنهاد دهید و یا در زمان خرید لباس آماده، لباس هایی با این مدل یقه را انتخاب نمایید. در این زمینه به یقه لباس زنانه مانند مانتو خواهیم پرداخت.

انواع مدل یقه مانتو

 یقه آرشال نمونه از مدل یقه مانتو

انواع مدل یقه مانتو موجود در بازار

Related Posts
1 of 4

شاید شما از افرادی باشید که در زمان خرید لباس هایی مانند مانتو ابتدا به اجزای مهم آن مانند یقه، آستین، قد لباس و .. توجه می کنند. در این حالت قطعا برای شما ویژگی های این اجزا مهم بوده است و علاقه مند هستید که لباس تهیه شده شما مطابق نظر و میل شما طراحی و دوخته شده باشد. مدل یقه مانتو دقیقا یکی از همین موارد است که باید به آن دقت نمایید. از انواع یقه های موجود می توانیم نمونه های زیر را عنوان کنیم:

  1. یقه انگلیسی: این نوع از یقه ها معمولا برای مانتو های پاییزه مورد استفاده قرار میگیرند، همچنین می توانیم در انواع بارانی ها و کت ها نیز این نوع یقه را مشاهده نماییم. این نوع از یقه به عنوان نمونه ای از یقه های زیبا و همه پسند معرفی می شود.
  2. یقه آمریکایی: این نمونه از یقه ها با توجه به ابعاد و اندازه برای انواع مانتو های کتی و انواع لباس زنانه مورد استفاده قرار میگیرند. باز یا بسته بودن میزان این یقه ها بسته به سلیقه شخصی خیاط و طراح دارد.
  3. یقه آرشال: نمونه دیگر از مدل یقه مانتو پرطرفدار در بین بانوان ایرانی نمونه یقه آرشال است که اگر به سبک های کلاسیک و مینیمال علاقه مند هستید می توانید این نمونه را به عنوان نمونه یقه در نظر بگیرید.
  4. یقه ملوانی: اگر مدل یقه مانتو جدیدی را در نظر دارید و می خواهید مانتو شما در عین ساده بودن شیک و زیبا باشد می توانید از انواع لباس هایی که دارای این مدل یقه است، خریداری نمایید.
  5. یقه گرد: این نمونه از یقه ها معمولا برای مانتو های ساده استفاده می شوند، این در حالی است که مانتو های مجلسی معمولا به شیوه یقه گرد دوخته نمی شوند.
  6. یقه هفت: این نوع یقه ها برای مانتو های اسپرت بیشتر استفاده می شوند، البته در نظر داشته باشید که بهتر است مانتو شما در زمان انتخاب این یقه جلو بسته باشد.
  7. مدل یقه مانتو ایستاده: این نوع از یقه ها معمولا برای مانتو اداری و مانتو مجلسی استفاده خواهد شد. این یقه ها به اندازه سه تا چهار سانتی متر از گردن بالا تر هستند.

 یقه آمریکایی برای مانتو و لباس زنانه

 یقه آمریکایی برای مانتو و لباس زنانه

  1. یقه مردانه یا BB: این نوع یقه ها معمولا برای مانتو ها و لباس زنانه اسپرت و تابستانه مورد استفاده قرار میگیرند.
  2. یقه بلیزری: این مدل یقه مانتو را بسیاری شبیه یقه انگلیسی می دانند. تنها تفاوت آن با یقه انگلیسی در باز تر بودن یقه و کشیده تر بودن آن است.

با توجه به مدل های موجود می توانید انواع لباس هایی که دارای این نمونه از یقه هستند را انتخاب نموده و آن ها را تهیه نمایید. مدل مانتو ساده، برای استایل های شیک

مدل یقه مانتو مناسب مانتو های جلو باز و جلو بسته

شما برای آن که زیبایی استایل خود را تضمین شده بدانید باید در زمان تهیه انواع مانتو جلو بسته به این موضوع دقت نمایید که یقه هایی مانند یقه گرد، یقه ایستاده، یقه هفت و… را دارا باشند. این در حالی است که یقه های انگلیسی، آمریکایی، بلیزر، آرشال و مردانه برای مانتو های جلو باز طراحی شده اند.

نوع پارچه برای انتخاب مدل یقه مانتو

این نکته که جنس پارچه ما چه خواهد بود می تواند در زمان دوخت بسیار مهم باشد و می تواند انتخاب مدل یقه مانتو مورد نظر را از طرف خیاط تحت شعاع قرار دهد. شما می توانید انواع پارچه های آهار دار و غیر آهار دار را با انواع یقه های دوخته شده برای خود انتخاب و خریداری نمایید. مدوپارس modopars.ir بورس مدل مانتو جدید

You might also like
Show Comments (1)