چرا مدل مانتو سارافون بخریم؟ مانتو سارافون چیست؟

مدل مانتو سارافون چیست؟

مدل مانتو سارافون˛ مانتوهای دوتیکه ای است که از یک پوشش زیری شامل یک تونیک یا تیشرت و یک پوشش رویی تشکیل شده است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال تنوع در طرح مانتو هستید و یا از طرح مانتوهای تکراری و یکنواخت خسته شده اید انتخاب این مدل مانتو˛ بهترین پیشنهاد برای شما می باشد. چرا که مانتوهای سارافون به قدری متنوع و جذاب و زیبا هستند که هرسلیقه ای را راضی نگه می دارند و یک استایل خیابانی جذاب و جدید است. با مدوپارس MODOPARS.IR همراه باشید.

زیباترین انواع مدل سارافون مانتویی جدید:

می توان به جرات گفت که بیشترین تنوع در میان انواع مانتوها˛ مدل مانتو سارافون می باشد. اگر شما یک بانوی سخت پسند هستید و یا تعداد کمی مانتو در سال خریداری می کنید. بدین ترتیب تمایل دارید که از مانتوهای خود به مدت زیادی در مهمانی ها و محافل استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم به سراغ این مدل مانتوها بروید و مطمئن باشید که از انتخاب خود پشیمان نمی شوید.

یکی از برتری های مدل مانتو سارافون این است که می توانید در هر فصلی همچون بهار و پاییز آن را به تن کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. این مدل مانتو˛ قابلیت سازگاری با هر فصلی را دارد. به راحتی می توانید پوشش زیرین سارافون را متناسب با فصل پاییز و زمستان˛ ضخیم و گرم انتخاب نمایید و برای فصل بهار و تابستان نوع خنک آن را برگزینید. مدل ها و طرح های زیبا و زیادی برای این مانتو وجود دارد. طرح های گلدوزی زیبا بر روی تیشرت و یا تونیک زیرین˛ آستین های چین دار و پفکی˛ سارافون آستین دار˛ طرح جلیقه ای˛ دکمه دار و بدون دکمه˛ بلند˛ کوتاه˛ حریر و نقش های فراوان و زیبای دیگر. همچنین سارافون رویی را طبق سلیقه خود و البته هماهنگ و ست با رنگ تونیک زیرین انتخاب کنید مانند تیره و روشن و یا مکمل. هماهنگ کردن پوشش زیری و سارافون رویی در این مدل مانتو بسیار مهم می باشد. در صورتی که با توجه جدول رنگ بندی و نکته های ست کردن و همچنین مطابق با اندام خود انتخاب کنید˛ از نظر تیپ و استایل یک بانوی شیک پوش و خاص خواهید بود.با مدوپارس MODOPARS.IR همراه باشید

مدل مانتو سارافون زیبا

Related Posts
1 of 4

مزایای مدل مانتو سارافون:

امروزه تنوع طرح و مدل این نوع مانتوها بسیار زیاد است و فقط شامل دو تیکه هایی که در قالب یک لباس زیری و یک سارافون رویی است نمی باشد. بلکه کت های بلند به همراه یک تیشرت آستین بلند یا کوتاه و یا شومیز نیز یک نوع مدل مانتو سارافون سه تیکه به حساب می آیند. یکی دیگر از سه تیکه های جذاب شومیز و سارافونی است که با دامن هماهنگ شده اند و زیبایی آن بی نظیر و خیره کننده است. یکی دیگر از مزیت های مانتو سارافون˛ این است که با خرید آن در هزینه های خود˛ به نحوی صرفه جویی می کند. اگر به دنبال دلیل این مزیت می باشید ادامه مقاله را از دست ندهید.

همانطور که گفتیم مدل مانتو سارافون˛ برای کسانی که از طرح های یکنواخت مانتو خسته شده اند بسیار مناسب می باشد و در واقع یک نوع لباس در قالب مانتو است. بنابراین اگر طرح های زیبا و مجلسی آن را مانند سه تیکه های جذابی که قبلا به آن اشاره نمودیم˛ انتخاب کنید˛ می توانید هم به عنوان مانتو از آن استفاده کنید و هم در مجالس و میهمانی ها و یا در عروسی ها و تولدهایی که از بستگان درجه یک نیستید از آن استفاده نمایید. بدین ترتیب دیگر نیازی به خرید لباس و یا بالعکس مانتو˛ به صورت جداگانه ندارید. با انتخاب این مانتو می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و در عین حال زیبا و شیک و البته متفاوت به نظر برسید.

مدل مانتو سارافون جدید

آیا مدل مانتو سارافون برای هر سنی مناسب است؟

مدل مانتوی سارافون˛ از جمله مانتوهایی است که متناسب با هر رده ی سنی˛ از نوجوانان گرفته تا جوانان و بزرگسالان و حتی بانوان عزیز مسن و مادربزرگان. طرح های این مدل مانتو˛ هر سلیقه و سنی را راضی نگه می دارد. طرح های فانتزی دخترانه˛ مجلسی و کارشده˛ ساده و اداری˛اسپرت˛ سنتی و غیره. استفاده از مدل مانتو سارافونی حتی در بعضی از ادارات و آژانس های مسافرتی و همچنین در بسیاری از مدارس دخترانه به ویژه مدارس ابتدایی نیز به چشم می خورد. استفاده از ساده ترین مدل های این مانتو متناسب با رنگ آن مدرسه نیز فرم مدرسه دختران را زیباتر می نماید.

همچنین رنگ های تیره و خنثی با طرح های ساده یا سنتی˛ برای سن های بالاتر˛ یک استایل شیک و زیبا و در عین حال متین را ایجاد می کند. شما هم اگر یک بار از این مدل مانتو خرید کنید و در محافل مورد نظر خود استفاده کنید حتما عاشق آن خواهید شد و نظر همگان را نیز جلب می نمایید. برای مشاهده زیباترین انواع مدل سارافون مانتویی جدید و بررسی قیمت های مختلف آن می توانید به وب سایت مدو پارس مراجعه کنید. مدوپارس انواع مدل مانتو سارافون زیبا را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت˛ برای خریداران و علاقه مندان عزیز ارائه می دهد. با مدوپارس MODOPARS.IR همراه باشید

مدل مانتو سارافون سه تیکه

You might also like
Leave a comment