بهترین مدل مانتو چهارخونه از انواع موجود

پیش نویس

مانتو ها دارای انواع مختلفی هستند، از این مدل ها می توانیم به مانتو چهارخونه اشاره کنیم. امروزه بانوان و آقایان به اندام، استایل و نوع پوشش خود بسیار اهمیت می دهند. به همین دلیل نیز تنوع در صنعت مد و پوشاک هر روز بیشتر از پیش خواهد شد. امروزه از انواع پارچه ها با جنس های متعدد در طرح بندی های گوناگون مانند چهارخونه در صنعت مد استفاده می شود. انواع لباس زنانه موجود در بازار دارای طرح بندی ها، رنگ بندی ها و مدل های دوخت متنوع و هماهنگ با طراحی روز دنیا هستند، اما سوال اصلی در زمینه مد این خواهد بود که آیا همواره طرح های موجود، رنگ بندی ها و حتی نوع دوخت موجود می تواند پاسخگوی تمامی نسل ها باشد؟ قطعا پاسخ منفی نخواهد بود. مانتو چهارخونه موجود در بازار سال ها است که در لیست خرید لباس زنانه بسیاری از بانوان در فصل های متنوع عرض اندام می کند. با مدوپارس MODOPARS.IR همراه باشید.

بهترین مدل مانتو چهارخونه

این نوع از محصولات دارای تنوع بسیاری در زمینه نوع برش و دوخت هستند. اما در نظر داشته باشید که انتخاب طرح هایی که بسیار برش دارند نمی تواند گزینه ای مناسب باشد. اگر طرح ساده تری را برای دوخت مانتو چهارخونه خود انتخاب نمایید هم جلوه لباس شما بیشتر خواهد بود و هم استایل شما برازنده تر خواهد شد. از بهترین مدل های موجود این لباس زنانه می توانیم به مانتو چهارخونه طرح پیراهن مردانه و یا مانتو چهارخونه کلاه دار اشاره نماییم. انتخاب نوع آستین، نوع یقه، مچ دار باشد یا بی مچ، کوتاه و مانتو کتی باشد یا بلند و شبیه بارونی و … از مواردی است که شما باید با در نظر گرفتن سلیقه شخصی خود برای خرید نمونه های موجود در بازار اقدام کنید. با مدوپارس MODOPARS.IR همراه باشید.

مانتو چهارخونه

انواع پارچه های استفاده شده در دوخت مانتو چهارخونه

Related Posts
1 of 4

امروزه تنوع پارچه های استفاده شده برای دوخت بسیاری از لباس آنقدر زیاد است که گاهی تمیز دادن انواع پارچه ها از یک دیگر کار دشواری تلقی می شود. برای دوخت مانتو چهارخونه این لباس زنانه مورد استفاده و محبوب در بین بانوان ایرانی می توانیم از پارچه هایی با جنس های پشمی، نخی، کتان، سوییت و… استفاده نماییم. این مورد که از چه جنس پارچه ای برای دوخت استفاده نماییم بیشتر بستگی به فصل مورد استفاده دارد. برای مثال اگر فصل انتخابی شما پاییز و زمستان است بهتر است از پارچه چهارخونه پشمی استفاده نمایید. این نوع از پارچه ها دارای رنگ بندی های متعدد و زیبا هستند که هر فرد می تواند با توجه به سلیقه شخصی خود انواع لباس های دوخته شده با این پارچه ها را انتخاب و خریداری نمایید. با مدوپارس MODOPARS.IR همراه باشید.

فصل استفاده از مانتو چهارخونه با مدوپارس MODOPARS.IR همراه باشید.

برای آن که بهترین و زیبا ترین استایل را برای خود ایجاد کنید باید بهترین انتخاب ها را در مناسب ترین زمان ها داشته باشید، در این حالت می توانید به استایلی جذاب و مطلوب دست یابید. مانتو چهارخونه از این قاعده مستثنی نیست و باید در زمان مناسب و با رنگ بندی مناسب انتخاب شود. انتخاب مانتو چهارخونه درشت و با جنس پشمی می تواند مناسب فصل سرما باشد مانند فصل پاییز و زمستان، این در حالی است که ما می توانیم مانتو های چهارخونه با جنس نخ را در فصل تابستان نیز مورد استفاده قرار دهیم و استایل برازنده ای برای خود ایجاد نماییم. در نظر داشته باشید انتخاب باقی موارد در زمینه پوشش شما مانند کفش و کیف، انتخاب شلوار و موارد دیگر مناسب می تواند در رسیدن به استایل مناسب شما را یاری دهد.

انواع مانتو چهارخونه

انواع مانتو چهارخونه مناسب چه اندامی است؟

مانتو های چهارخانه مناسب اندام های لاغر و کشیده است، چرا که طرح های چهارخانه باعث درشت تر نشان داده شدن بدن خواهند شد و افرادی که دارای اندام تپل هستند بهتر است از این نوع طرح ها استفاده نکنند و یا حدالمقدور از چهارخانه های ریز تری استفاده نمایند. این در حالتی است که افراد با قد کشیده و اندام لاغر برای درشت تر نشان دادن اندام خود از این نوع مانتو ها استفاده می کنند. با مدوپارس MODOPARS.IR همراه باشید.

خرید مانتو چهارخونه و لباس زنانه

شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود و همچنین با توجه به اندام خود انواع مانتو چهارخونه و انواع لباس زنانه چهارخونه را تهیه نموده و بدین وسیله استایل خود را جذاب نمایید. در نظر داشته باشید برای خرید این محصولات می توانید به دو روش خرید اینترنتی و یا خرید حضوری اقدام نمایید. با مدوپارس MODOPARS.IR همراه باشید.

You might also like
Leave a comment