مدل مانتو کتی + شیوه ست کردن + انواع جنس های مختلف

خانم هایی که به دنبال خرید مدل مانتو کتی جدید هستند می توانند به فروشگاه مد و پارس که دارای متنوع ترین مدل ها از نظر جنس، طرح، رنگ، سایز و… مراجعه کنند.

مدل مانتو کتی جدید برای همه سنین مناسب است و افراد می توانند از آن برای استفاده روزمره، مجالس شادی، عزا و یا به عنوان مانتو اداری استفاده کنند.  مدوپارس modopars.ir بورس مدل مانتو جدید

خرید مدل مانتو کتی جدید از فروشگاه مدوپارس modopars.ir

همواره از زمان های دور تا امروز لباس جزو مهمترین ضروریات هر فرد به شمار می رود از همین رو افراد مختلف با سلیقه های متفاوتی که دارند سعی می کنند بهترین لباس ها را برای خرید انتخاب کنند.

معمولا خانم ها نسبت به آقایان هنگام خرید لباس حساسیت بیشتری دارند و تلاش می کنند همواره لباسی را که دارای مدل خاص و زیبایی بیشتری است انتخاب و خریداری کنند.

طی سال های اخیر مدل مانتو کتی جدید یکی از پرطرفدارترین مدل ها در میان خانم ها محسوب می شود و اغلب آنها سعی می کنند حداقل یک نمونه از آن را در کمد لباس خود داشته باشند.

مدل مانتو کتی جدید برای همه سنین و سایزها مناسب است و هر خانم با توجه به نیازی که دارد بر اساس استفاده در محافل خاص مد نظر خود این مدل را تهیه می کند.

امروزه تنوع مدل مانتو کتی جدید بسیار زیاد است و این تنوع شامل جنس، رنگ و طرح، مدل یقه و سرآستین و… می شود.

شاید این سوال در ذهن خیلی از خوانندگان این مطلب باشد که اصلا مانتو کتی چگونه است و چرا تولید کنندگان مانتو اسم مدل آن را کتی انتخاب کرده اند.

کت به معنای کوتاه بودن است و معمولا اسم کت که به میان می آید ناخودآگاه ذهن افراد به سوی کت مردانه می رود و دلیل انتخاب اسم مدل مانتو کتی نیز همین است زیرا که این مدل از مانتوها مانند کت مردانه کوتاه و کاملا سایز بدن است البته به هیچ عنوان کوتاهی آنها به اندازه کت مردانه نیست. مدوپارس modopars.ir بورس مدل مانتو جدید

مدل مانتو کتی جدید

مدل مانتو کتی جدید

 

Related Posts
1 of 4

شیوه ست کردن مدل مانتو کتی جدید

گفتنی است که معمولا مانتو خانم ها بلند و دارای مدل و طرح های مختلف است و تفاوت بسیار زیادی با لباس های مردانه دارد اما شباهت زیاد مدل مانتو کتی جدید به کت های مردانه باعث شده تا اسم مدل آن را کتی انتخاب کنند و یکی از مهمترین دلایل آن کوتاهی اندازه بلندی مانتو و مدل آستین و یقه آن است.

بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند از مدل مانتو کتی جدید برای مجالس رسمی مانند عروسی و عزا استفاده کنند زیرا ست کردن آن با شلوار، کیف، کفش و روسری کار سختی نیست.

خانم هایی که مدل مانتو کتی جدید را برای مجالس عزا انتخاب می کنند ست کردن برای آنها بسیار راحت تر از خانم هایی است که این مدل مانتو کتی جدید را برای مجالس شادی انتخاب می کنند زیرا افرادی که این مدل از مانتو را برای مجالس عزا انتخاب می کنند شلوار و روسری خود را هم مشکی انتخاب می کنند اما خانم هایی که این مدل را برای مجالس شادی انتخاب می کنند اگر دارای طرح باشد باید شلوار، روسری، کیف و کفش خود را براساس رنگ زمینه یا طرح کار شده بر روی مانتو ست کنند.

بسیاری از عروس خانم ها برای خرید لباس مراسم نامزدی و عقد خود به سراغ مانتو کتی می روند که معمولا مانتو کتی مناسب عروس خانم ها با شلوار مخصوص ست می شود و دیگر نیازی نیست که آنها دغدغه خرید شلوار مناسب برای ست کردن مانتو خود را داشته باشند و این مدل ها برای عروس خانم ها بسیار مناسب است و شیک و زیبا به نظر می رسد. مدوپارس modopars.ir بورس مدل مانتو جدید

مدل مانتو کتی جدید

 

انواع جنس های مختلف مدل مانتو کتی جدید

گفتنی است مانتو کتی معمولا دارای جنس کرپ است البته جنس کرپ چند مدل مختلف دارد وخانم ها آن مدلی را انتخاب می کنند که هنگام استفاده در آن احساس راحتی داشته باشند.

جنس کرپ معمولا ضخیم و خشک، لخت و نازک، کرپ کش که معمولا این مدل اینگونه است زمانی که افراد آن را بر تن دارند هنگام نشستن و برخاستن احساس راحتی بیشتری دارند زیرا یک حالت کششی دارد.

لازم به ذکر است مانتو کتی را به چند شیوه مختلف می توان ست کرد که در ادامه مطلب به برخی از رایج ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

معمولا دختر خانم های جوان مانتو کتی را با شلوارهای کوتاه 90 سانتی، کفش پاشنه بلند، کیف و روسریهای بزرگ ست می کنند.

برخی از خانم ها یا بهتر است بگوییم خانم های متاهل مدل مانتو کتی جدید را با شلوارهای بلند و گشاد که امروزه شلوارهای گشاد بسیار ترند شده اند به همراه شال یا روسری کوچک که در این صورت از کیف کوچک باید استفاده کرد یا شال یا روسری قواره بزرگ که در این صورت هم باید از کیف های بزرگ استفاده کرد ست می کنند.

یادآور  می شود که مدل مانتو کتی جدید در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده روزانه بسیار ترند شده و تنها مخصوص مجالس نیست و استفاده از آن در فصل پاییز و زمستان بیشتر است.

البته این مدل از مانتو به عنوان مانتو اداری هم استفاده می شود اما یک سری تغییرات بر روی آن انجام می شود که مناسب استفاده در ادارات باشد. مدوپارس modopars.ir بورس مدل مانتو جدید

مدل مانتو کتی جدید

You might also like
Leave a comment